Dobra książka, Wiedźmin. Pakiet 1-8

Losy Wiedźmina

Są tacy bohaterowie, którzy na długo zapadają w pamięć.Są takie postacie, które pomimo tego, że bardzo często są starsze od nas lub nawet powstały w roku naszego urodzenia nadal cieszą się ogromną popularnością. Czy jest wiele takich postaci? Nie. Dzięki temu widać ich szczególne znaczenie na rynku literackim, gier komputerowych, seriali telewizyjnych oraz hitów kinowych. Jedną z takich postaci jest na pewno Wiedźmin, czyli Geralt z Rivii. Jego postać została wykreowana w 1986 roku i od tej pory jego popularność jest cały czas bardzo wysoka. Do tego stopnia, że na rynku można otrzymać nowy “Wiedźmin. Pakiet 1-8“.

Podroż przez Królestwa Północy

Kto jeszcze nie miał okazji do tego, aby podążać razem z Geraltem i Ciri przez Królestwa Północy koniecznie powinien nadrobić zaległości. To właśnie tam rozgrywają się wszystkie powieści opowiadające o losach Wiedźmina oraz innych ludzi. Nie można zapominać o bajkowych, bardzo niebezpiecznych stworach, które bardzo często polowały na ludzi. Jeżeli nie miały złych zamiarów wobec złych ludzi, to i tak szkodziły im, dlatego właśnie bardzo często do akcji musiał wkraczać Geralt razem ze swoimi dwoma magicznymi mieczami. Przy jego boku zawsze trwała Ciri, czyli małe, tajemnicze dziecko, którego losy wyjaśniają się w późniejszym czasie. Sercem kochliwego Wiedźmina zawładnęła w końcu Yennefer, która posiadała czarodziejskie moce. Czarodziejka z wzajemnością obdarzała Geralta uczuciem – jednak nie była to miłość łatwa. Geralt spotkał na swej drodze wielu bohaterów, którzy wracają do nas na łamach różnych części cyklu. Kto lubi świat fantasy owiany mroczną tajemnicą na pewno doskonale będzie się czuł poznając wszystkie losy Wiedźmina.

Cały pakiet

Wiedźmin. Pakiet 1-8” to wszystkie opowiadania zebrane w jednym pakiecie jak sama nazwa wskazuje. W jego skład wchodzą “Ostatnie życzenie”, “Miecz przeznaczenia”, Sezon burz”, “Krew elfów”, “Chrzest ognia”, “Czas pogardy”, “Pani Jeziora”, “Wieża Jaskółki”. Jest to chyba jedna z najpopularniejszych sag, która doczekała się wersji filmowej wyświetlanej w kinie. Dodatkowo od 20 grudnia 2019 roku można podziwiać na Nertflix wersję serialową zbierającą pozytywne recenzje. Kto jeszcze jej nie oglądał powinien szybko nadrobić zaległości, ponieważ każdy odcinek zbiera pozytywne recenzję. Dodatkowo nie można zapominać o grach, które potrafią wciągnąć na bardzo długi czas. Niezależnie od tego, czy się Wiedźmina lubi, czy też nie – warto sprawdzić o czym opowiada ta saga. Po poznaniu tego bohatera wiele osób przekonuje się do wspaniałego świata fantasy, który nigdy nie wiadomo co dla nas ma.

Book obraz autorstwa freepik - www.freepik.com